Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Summary
hr: Sažetak

en: Path
hr: Putanja

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Details
hr: Detalji

en: Other
hr: Ostalo

en: Clear
hr: Očisti
