Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು
