Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Database
pl: Baza danych

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Details
pl: Szczegóły

en: Other
pl: Inne

en: settings page
pl: strona ustawień

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Anonymous?
pl: Anonimowe?

en: Performance logging
pl: Logowanie wydajności

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Administer performance logging
pl: Administracja logowaniem wydajności

en: Allows both configuring the performance module and accessing its reports.
pl: Umożliwia konfigurację modułu wydajności oraz udostępnia jego raporty.
