Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Summary
sl: Povzetek

en: Path
sl: Pot

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Details
sl: Podrobnosti
