Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Path
am: ዱካ

en: Clear
am: አጥራ
