Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Details
bn: বিস্তারিত
