Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Path
et: Tee

en: #
et: nr

en: Database
et: Andmebaas

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Other
et: Muu

en: Clear
et: Tühjenda
