Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Summary
nn: Samandrag

en: Path
nn: Sti

en: Details
nn: Detaljar

en: Other
nn: Andre
