Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Summary
fa: خلاصه

en: Path
fa: مسیر

en: Database
fa: مخزن داده

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Details
fa: جزئیات

en: Other
fa: ساير

en: Clear
fa: پاک کردن
