Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Other
ug: باشقا
