Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Path
bs: Putanja

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Details
bs: Detalji
