Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagfesting

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: Path
is: Leið

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: Details
is: Nágreining

en: Other
is: Annað
