Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Summary
ku: کورتە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Other
ku: هیتر

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
