Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Path
sq: Pozicioni

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Details
sq: Hollësi

en: Other
sq: Tjetër
