Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Details
th: รายละเอียด

en: Other
th: อื่นๆ
