Performance Logging and Monitoring (7.x-1.7-beta3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Path
ne: मार्ग

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Details
ne: विस्तृत

en: Clear
ne: सफा
