Performance Logging and Monitoring (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Path
hy: Ուղի

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Details
hy: Մանրամասներ
