Performance Logging and Monitoring (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Other
km: ផ្សេងៗ
