Performance Logging and Monitoring (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Development
ml: വികസനം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Path
ml: വഴി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
