Performance Logging and Monitoring (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
