Performance Logging and Monitoring (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Summary
ro: Sumar

en: Path
ro: Cale

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Details
ro: Detalii

en: Other
ro: Altele

en: settings page
ro: pagina configurări
