Performance Logging and Monitoring (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Development
be: Распрацоўка

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Path
be: Сцежка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Details
be: Падрабязна

en: Other
be: Іншыя
