Performance Logging and Monitoring (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Path
cy: Llwybr

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Details
cy: Manylion

en: Other
cy: Arall

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau
