Performance Logging and Monitoring (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Development
oc: Desvolopament

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Summary
oc: Resumit

en: Path
oc: Camin

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Details
oc: Detalhs

en: Other
oc: Autre
