Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Created date
be: Дата стварэння
