Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created date
bs: Datum kreiranja
