Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full
ca: Complet
