Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Full
cs: Celé
