Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Full
da: Fuld
