Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Created date
de: Erstellungsdatum

en: Full
de: Vollständig
