Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Full
el: Πλήρες
