Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Full
eo: Kompleta
