Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Created date
eu: Sortze data

en: Full
eu: Osoa
