Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Full
fi: Kokonainen
