Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Created date
fr: Date de création

en: Full
fr: Complet
