Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Created date
gl: Data de creación

en: Full
gl: Completo
