Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja
