Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Full
hu: Teljes
