Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Created date
it: Data creazione

en: Full
it: Completo
