Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Created date
ja: 作成日時

en: Full
ja: すべて
