Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
