Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Full
nl: Volledig
