Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Full
fa: کامل
