Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Created date
ru: Дата создания

en: Full
ru: Полный
