Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Full
tr: Tam
