Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Created date
uk: Дата створення

en: Full
uk: Повністю
