Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Full
vi: Đầy đủ
