Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Full
ar: كامل
