Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Full
bo: ཆ་ཚང
