Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Full
es: Completo
